Telefon   +48 606 399 662  Telefon  +48 694 863 670

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 flaga niemiec

Kontakt z agencją pracy PD Solidbud w kujawsko-pomorskiem

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług agencji pracy PD Solidbud lub masz pytania dotyczące naszej działalności, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już teraz.

PDSolidbud Sp. z o.o.

Adres Żołędowo ul. Jastrzębia 14
      86-031 Osielsko

Email biuro@pdsolidbud.pl


Artur Paliwoda

Właściciel
mail: a.paliwoda@pdsolidbud.pl


Jacek Wojewoda

Koordynator
mob: +48 606 399 662
mail: wojewoda@pdsolidbud.pl

 
Krzysztof Majewski

Koordynator
mob: +48 694 863 670
mail: k.majewski@pdsolidbud.pl

 

Napisz do nas


Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Bogdan Zapałowski
Menager
mob: +48 880 482 490
mail: biuro@pdsolidbud.pl

Tatiana Zhara
Koordynator
mob: +48 532 360 426
mail: t.zhara@pdsolidbud.pl

Olena Fedorets
Rekruter
mob: +48 694 863 664
mail: o.fedorets@pdsolidbud.pl

Wojciech Grubczak
Doradca
mob:+48 660 244 900
mail: w.grubczak@pdsolidbud.pl

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.